Paremkite mus

Esame jauna ir ambicinga asociacija, kurios tikslams pasiekti reikalinga Jūsų parama. Siekiame ir sieksime, kad visi miestelio sprendimai būtų matomi ir skaidrūs, kad naujienos pasiektų miestelėnus profesionaliai ir laiku. Visi asociacijos nariai ir žiežmariai.lt komanda dirba neatlygintinai, tačiau tam, kad asociacijos bei puslapio veikla gyvuotų reikalingos nuolatinės investicijos.
 
 
KAIP TAI PADARYTI?

Pirmasis būdas (internetu)

  1. prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę.
  2. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys iš banko).
  3. Pasirinkite formą „Pildyti portale“ (nebereikia siųstis ABBYY programos).
  4. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą).
  5. Užpildyti ir pateikti.

Jeigu vis tiek kilo klausimų ar neaiškumų, visus atsakymus galite rasti EDS pagalbos skiltyje.
 
 
Antrasis būdas (nuvykti į VMI)

Reikėtų tiesiogiai įteikti AVMI (apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija) darbuotojui užpildytą prašymo formą su Jūsų duomenimis. Tai galite padaryti kartu deklaruojant gyventojų pajamų mokesčius.

 
Formai pildyti reikalingi asociacijos duomenys
Asociacijos kodas: 302659760 (10 laukelis)
Paramos gavėjo pavadinimas: Asociacija Žiežmarių aktyvaus jaunimo klubas (11 laukelis)
Buveinės adresas: Vytauto g. 13, Žiežmariai LT-56237 (12 laukelis)
Atsiskaitomosios sąskaitos nr.: LT39 7044 0600 0772 9423 (15 laukelis)

Dėkojame visiems jau parėmusiems.