„Ambrozija“ – vėl gastrolių greitkelyje

22-ąjį gimtadienį atšventusi Lietuvos humoro mohikanė „Ambrozija“ išvairuoja koncertinį autobusą į naują turą po Lietuvą. Grupės gerbėjų šįkart laukia gausybė siurprizų.

„Mano namas ambrozijom apaugęs“. Daugiau nei prieš porą dešimtmečių tokią dainą užtraukę linksmi vyrukai iš Rokiškio nuo to laiko kasmet linksmina visą šalį. Skambios dainos, komiškos scenos, taiklios parodijos – tokia šių keliaujančių artistų vizitinė kortelė.

Šįmet grupėje įdomios permainos. Už borto nusprendė likti ilgametis jos narys Jonas Buziliauskas, iš televizijos laidų ir pasirodymų scenoje žinomas kaip „Beausis“. Tačiau Giedrius Viduolis-Tata ir Kęstutis Matelis-Raimundėlis neliko vieniši: jiems pagelbėti pasišovė klaipėdietis Paulius Stalionis.

Žinomas lyrinių dainų atlikėjas, profesionalus režisierius, buvęs „Parodijų teatro“ aktorius įpūtė daug naujų vėjų į šįmetę „Ambrozijos“ programą. Juolab kad P.Stalionis nuo seno žinomas kaip žodžio kišenėje neieškantis ir subtiliu humoro jausmu pasižymintis scenos vilkas.

„Jei tave parodijuoja – esi populiarus“, – toks šio klaipėdiečio šūkis. Ką šįkart parodijuos jis pats? Kas iš dabarties veikėjų ir žvaigždūnų labiausiai nusipelnė būti parodijuojamas? Kaip scenoje sutars patriotines dainas kuriantis P.Stalionis ir Raimundėlis, kuris, kaip pikti liežuviai plaka, ketina paragauti ir emigranto duonos?

Visa tai turite galimybę pamatyti savomis akimis ir išgirsti savo ausimis. Nepraleiskite progos – „Ambrozija“ išvyksta į trumpas, tačiau labai įtemptas gastroles. Koncertas Žiežmarių kultūros centre vyks kovo 16 d., 20 val.

Bilietų kaina 12 lt. vaikams nuo 7 iki 12 m. – 6 lt. Bilietus galite įsigyti jau dabar Žiežmarių kultūros centre darbo dienomis nuo 13.00 val. iki 17.00 val.

Informacijos šaltinis
www.ziezmariukc.lt

Jūsų komentaras