Aukštųjų mokyklų mugė kviečia

Kaip ir kasmet, Lietuvos aukštosios mokyklos vėl kviečia papildyti studentų gretas. Studentų laukia vienas smagiausių gyvenimo tarpsnių, kur nelengvą paskaitų maratoną, įtemptą darbą laboratorijose ir nepabaigiamus mokslinius disputus paįvairins studentiškos šventės, sporto ir meno renginiai. O po to – aukštojo mokslo diplomas ir graži karjera.

Moksleiviams kyla vis daugiau klausimų: ką daryti, ką rinktis, kur eiti, kuo būti, kas patars? Norint atsakyti į visus šiuos ir į daugelį kitų moksleiviams, jų tėvams ir mokytojams rūpimų klausimų, sausio 26 d. Kaune, Lietuvos sporto universiteto manieže (Aušros g. 42) rengiama „Aukštųjų mokyklų mugė“.

Šiame, jau dvyliktą kartą Kaune vyksiančiame renginyje, Lietuvos aukštosios mokyklos supažindins moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, su savo siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. Šiame renginyje prisistatys beveik visi Lietuvoje veikiantys universitetai ir kolegijos – mugėje savo stendus turės 40 aukštųjų mokyklų. Aukštųjų mokyklų dėstytojai ir studentai patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti vieną ar kitą studijų programą, kaip rengtis studijoms.

Mugė atidaroma sausio 26 d. (šeštadienį) 10 valandą ir vyks iki 16 valandos.

Maloniai kviečiame „Aukštųjų mokyklų mugėje“ apsilankyti aukštesniųjų klasių moksleivius, abiturientus, taip pat ir studentus bei aukštųjų mokyklų absolventus.

Mugės lankymas nemokamas!

Informacijos šaltinis
www.lamabpo.lt

Jūsų komentaras

Sign Up
close-link