Astos Sabonytės nuotr.
Astos Sabonytės nuotr.
Astos Sabonytės nuotr.
Astos Sabonytės nuotr.
Astos Sabonytės nuotr.

Bėgimo aplink Žaslių ežerą rezultatai

Liepos 21 dieną, šeštadienį, Žaslių slėnyje, prie šv. Jurgio bažnyčios startavo tryliktasis bėgimas aplink Žaslių ežerą. Per šimtą užsiregistravusių bėgikų laukė aštuonių, trijų ir vieno kilometrų distancijos.

Trumpiausią trasą įveikė renginio mažiausieji. Pirmasis atbėgo vienuolikmetis Karolis Junevičius iš Trakų, antrasis pabradiškis Domantas Gruzdys, trečiasis – Vytenis Lelešius iš Kaišiadorių. Vieno kilometro ruože pasirodė 18 jaunųjų bėgikų.

Tris kilometrus greičiausiai įveikė penkiolikmetis elektrėniškis Domantas Kaminskas, po jo sekė Mantas Kemėšius iš Žiežmarių, trečias atbėgo pabiržiškis Algis Dopolskas. Iš viso tris kilometrus bėgo – 25 bėgikai.

Į ilgiausios trasos bėgimą rinkosi daugiausiai dalyvių – jų 55. Greičiausiai atstumą įveikęs pirmasis atbėgo Andrius Pošiūnas iš Švenčionių, o antrasis finišą pasiekė žiežmariškis Tadas Kavaliauskas. Trečioji vieta atiteko vilniečiui Petrui Pranskūnui.

Žasliuose lankėsi nuolatiniai svečiai iš Jonavos „Maratono“, Vilniaus „Inžinerijos“ ir „Sostinės olimpo“ klubų.

Energija trykštantis aštuoniasdešimtmetis Matas Ankudavičius, nepraleidžiantis nei vieno bėgimo Žasliuose, atvyko iš Kauno. Nors Kaišiadoryse ilgai teko klaidžioti ieškant į kitą miesto pusę nukeltos autobusų stoties, bėgime sudalyvavo sėkmingai ir įveikė 8 kilometrų trasą aplink Žaslių ežerą.

Į miestelį susirinkę dalyviai iš Švenčionių, Žiežmarių, Paberžės, Gražiškių, Kaišiadorių, Kačerginės, Karsakų, Nemenčinės, Panevėžio, Vievio, Vilniaus, Jonavos ir Kauno po bėgimo vaišinosi partnerio Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro paruošta grikių koše.

Astos Sabonytės nuotr.

Informacijos šaltinis
www.kaisiadorietis.lt

Jūsų komentaras