BFL/Tomo Lukšio nuotr.
BFL/Tomo Lukšio nuotr.
BFL/Tomo Lukšio nuotr.

Darbą pradeda 4-oji „šešėlinė“ moksleivių Vyriausybė

Šiandien trisdešimt projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvių iš visos Lietuvos pradėjo savaitę truksiančią praktiką Ministro Pirmininko tarnyboje ir ministerijose. Projekto metu moksleiviai turės galimybę susipažinti su Vyriausybės institucijų veikla ir kasdieniu darbu, susitikti su Premjeru Andriumi Kubiliumi, ministrais bei įvairių įstaigų vadovais.

Sveikindamas jau ketvirtąją „šešėlinę“ Vyriausybę, Ministras Pirmininkas džiaugėsi, kad Lietuvoje yra tiek daug entuziastingo jaunimo, besidominčio savo šalies reikalais ir neabejingo valstybės ateičiai.

„Žvelgdamas į ateinančią savaitę linkiu Jums visiems kuo geresnių įspūdžių ir patirties. Pasisemkite iš ministerijų ir ten dirbančių žmonių žinių ir patirties. Linkiu patirti tokių įspūdžių, kad studijuodami Lietuvos ar pasaulio universitetuose, Jūs neprarastumėte noro grįžti į valstybės tarnybą ir imtis atsakomybės kurti modernią, stabilią ir globaliai konkurencingą Lietuvą, kurioje visiems būtų galimybė pasiekti tai, ko nori.“ – sakė Premjeras A. Kubilius.

Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama skatinti jaunimą domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, priimamais sprendimais ir aktyviau dalyvauti politiniuose procesuose.
Išsamesnę informaciją apie projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“ ir šių metų dalyvių sąrašą galima rasti interneto svetainėje www.moksleiviaivyriausybeje.lt, kurioje moksleiviai taip pat rašys ir savo įspūdžių dienoraštį, bei „Facebook“ socialiniame tinkle.

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje kartu su palangiškiu Justinu Gecevičiumi domėsis ir Žiežmarių gimnazijos mokinė, Indrė Kemėšiūtė.

Informacijos šaltinis
www.moksleiviaivyriausybeje.lt

Jūsų komentaras

Sign Up
close-link