Darom 2013

Aplinkos gražinimo diena „Darom 2013” visoje Lietuvoje vyks gegužės 11 d. Šiemet ypatingas dėmesys bus skiriamas už miesto ribų esančių nelegalių sąvartynų ir atliekomis užterštų teritorijų registravimui bei tvarkymui. Miškai bus tvarkomi gegužės 6-11 d. Miestų savivaldybės bus tvarkomos Darom 2013 dienos metu – gegužės 11 d.

TVARKANTIEMS MIŠKĄ

Miškai yra naujas iššūkis „Darom” entuziastams. Kviečiame registruotis įmonių, kitų organizacijų bei bendruomenių kolektyvus tvarkytis miškuose. Tik organizuotomis pajėgomis mes galime padaryti mūsų miškus gražesniais.

Šiais metais prie Darom organizatorių prisijungė Generalinė miškų urėdija ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba. Jų pagalba užregistravome kelis šimtus miškuose esančių nelegalių sąvartynų ir kitų probleminių vietų kuriuos galite rasti mūsų žemėlapyje. Laukiame Jūsų kolektyvo pagalbos prisiimant atsakomybę už atliekų surinkimą tam tikrame taše ir kviečiame pasirinkti tašką. Po talkos atitinkamos tarnybos pasirūpins šiukšlių išvežimu.

Nėra nieko maloniau, nei žinoti, kad tik Jūsų pastangų dėka Lietuvos gamtos dalelė tapo gražesne, todėl kviečiame Jus siųsti foto ir video medžiagą iš Jūsų talkos miške. Jūsų prieš talką ir po talkos įamžintus vaizdus mes publikuosime oficialiame „Darom“ tinkalalapyje bei žiniasklaidoje. Lauksime Jūsų nuotraukų ir nuorodų į youtube el. paštu: foto@mesdarom.lt .

FK „Prelegentai“ šiemet tapo pirmąja bendruomene, užsiregistravusia talkai, tad jie rinks kūrybiškiausią talkos nuotrauką ir su nugalėjusia bendruomene/įmone/organizacija sužais vienose futbolo varžybose.

O „Darom“ organizatoriai geriausiai pasirodžiusiam kolektyvui įteiks ypatingą motyvacinę dovaną.

ŽIEŽMARIŲ GIRININKIJOS TERITORIJOS TVARKYMAS

Šia iniciatyva skatinamas bendras vietos bendruomenių darbas, tokiu būdu siekiant sutvarkyti teritoriją, kurioje mums patiems būtų gera ir malonu leisti laiką.
Gegužės 11 d. (šeštadienį) 9 val. dalyviai laukiami prie Žiežmarių girininkijos pastato Triliškių kaime.

Iniciatyvos koordinatorius: Pranas Vainoris
Koordinatoriaus tel. nr: 8 686 16022
Koordinatoriaus el. paštas: ziezmariai@kaismu.lt

TVARKANTIEMS MIESTĄ

Džiaugiamės, kad šiemet prie Darom organizatorių prisijungė Lietuvos savivaldybių asociacija ir beveik visos Lietuvos savivaldybės! Jos praneš mieste tvarkomų vietų sąrašą ir užtikrins sklandų atliekų išvežimą. Tad, norinčius tvarkyti savo miestą, gegužės 11 d., kartu su tūkstančiais kitų bendraminčių, kviečiame prisijungti.

Gausiausios miesto talkos atstovus pradžiuginsime dovanomis. Foto ir video medžiagos iš talkos lauksime el. paštu: foto@mesdarom.lt.

Informacijos šaltinis
www.mesdarom.lt

Jūsų komentaras