„Darom“ visi kartu!

Artėjant penktajai Darom akcijai Žiežmarių gimnazijoje paskelbta „Švaros savaitė“. Visi mokiniai norintys taip skatinami švarintis ir tvarkytis savo aplinkoje, dalintis su kitais savo darbais ir taip paskatinti juos ruoštis tikrajai „Darom“ akcijai, vyksiančiai jau šį šeštadienį (balandžio 21 d.).

Mokiniai turi nufotografuoti tvarkomą vietą prieš ir po, ir nesvarbu kas tai būtų: visas kiemas, kambarys, ar paprasčiausias stalčius. Tokios „pokyčių“ nuotraukos kabinamos, tikriausiai, pačioje judriausioje gimnazijos vietoje – prie mokytojų kambario, kad visi galėtų pasižiūrėti, kaip tvarkosi kiti, o gal net patys susimąstyti, kad gali sutvarkyti ne tik savo kiemą, bet ir padėti kaimynui.

Nuotraukas galite kelti į Žiežmarių gimnazijos puslapį socialiniame tinkle „Facebook“, siųsti Ugnei Karpovaitei ar tiesiog patys pakabinti jas ant „švarinimosi lapo“.

Kviečiame aktyviai dalyvauti, budintis iš žiemos miego ir pradėti ruoštis vasarai, kurią juk norime sutikti tvarkingai, o ne apsivertę šiukšlėmis!

Jūsų komentaras

Sign Up
close-link