DELFI nuotr.
DELFI nuotr.
DELFI nuotr.

Renginyje „Versli Lietuva“

Spalio 12 dieną Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko didžiausias verslumo renginys „Versli Lietuva“. Šiame renginyje savo patirtimi bei patarimais dalijosi garsūs Lietuvos žmonės (Algirdas Kaušpėdas, Andrius Kubilius, Daumantas Mikučionis, Gitanas Nausėda, Roberta Rutkauskienė). Į šį renginį buvo sukviestas jaunimas iš visos Lietuvos, ne išimtimi tapo ir Žiežmarių gimnazistai.

Klausantis patarimų ir neįpareigojančiai įdomių pasakojimų, kuriuos žarsto žinomi žmonės, tos suskaitytos, daugiau nei septynios, valandos neprailgo. Renginio metu buvo daromos 30 minučių pertraukos, tačiau renginiui įpusėjus galvą ėmė mausti dėl informacijos pertekliaus. Žinoma, tai kompensavo atviri pasisakymai apie įvairaus verslo sferų privalumus ir trūkumus, problemas ir kitus ypatumus. Bet yra vienas didelis BET. Kai kurie pranešėjai nebuvo orientuoti į jaunimą, gana sausai dėstė įvairias detales, tai nulėmė klausytojų gretų retėjimą.

Beje, pavyko pasiklausyti paskaitų sesijos skirtos verslo žmonėms, o ne jaunimui. Džiugu, kad buvo galima išeiti nepatikus ir prisijungti prie kitų lektorių skaitomų paskaitų. Buvo smagu klausytis pranešimo anglų kalba apie idėjų generavimą, kurį dėstė Femi Odebiyi, LCC tarptautinio universiteto lektorius. Paskaita buvo ne tik įdomi, bet ir labai naudinga. Taip pat renginyje džiugino galimybė pateikti rūpimus klausimus kiekvienam pranešėjui. Po mankštos smegenims buvo dalinama karšta arbata, deja, ne itin skani, ne veltui nemokama :)

Kad ir kaip bebūtų, 3-oji „Litexpo“ parodų salė buvo sausakimša, o rudens darganos nesukliudė atvykti gausiam žmonių būriui, kuriems reikėjo įkvėpimo, o gal tiesiog laisvo laiko ir atsišliejimo nuo monotoniškos kasdienybės.

Živilė Kriaučiūnaitė,
Žiežmarių gimnazijos IV ga klasės mokinė

Jūsų komentaras