mok_diena_005
mok_diena_001
mok_diena_002
mok_diena_003
mok_diena_004

Diena, kai sveikinome savo mokytojus

Tarptautinė mokytojų diena – neeilinė proga padėkoti dar dirbantiems ir į užtarnautą poilsį išėjusiems mokytojams.

Jau tradicija tapusi šventė Žiežmarių gimnazijos mokytojus džiugino ir šiais metais. Šiemet gimnazija trumpam pavirto į oro uostą – mokytojams buvo dalinami vardiniai skrydžio bilietai, aplink sukiojosi stiuardesės ir pilotai. IIIg ir IVg klasių gimnazistai vedė pamokas, tuo tarpu mokytojai laukimo zonoje aptarė neseniai prabėgusią gimnazijos inauguraciją, žiūrėjo šventės nuotraukas.

Žiežmarių gimnazijos mokytojų tądien užsuko pasveikinti Kristina Brazauskienė, kuri apžiūrėjo mokyklą ir bendravo su mokytojais.

Pasibaigus pamokoms mokytojai buvo „sodinami“ į lėktuvą ir laukė skrydžio. Pilotui leidus pakilti, į sceną išėjo mokytojos A.Steponavičienės ketvirtokai, kurie mokytojams dovanojo muzikinį sveikinimą. Vėliau mokytojams dainas skyrė Neringa ir Laura ir Žiežmarių gimnazijos merginų ansamblis. Mokinių vardu sveikinimo žodį tarė mokinių prezidentė Indrė Kemėšiūtė, gimnazijos direktorei įteikusi rankų darbo lėktuvėlį. Po sveikinimo kalbos, prisijungus direktorei ir tėvų atstovei, buvo apdovanoti Metų mokytojai. Šiais metais mokiniai ir tėvai geriausiais išrinko informacinių technologijų mokytoją N.Kocienę ir matematikos mokytoją V.Silvanavičių.

Kai pilotas pranešė, kad lėktuvas leidžiasi, buvo padėkota mokytojams ir palinkėta sėkmės, jėgų ir kantrybės ateinančiais mokslo metais.

Jūsų komentaras