Euroscola konkursas pagrindinėms mokykloms

Paskelbtas Euroscola konkursas Lietuvos pagrindinėms mokykloms, kurio laimėtojas atstovaus Lietuvai Euroscola renginyje Strasbūre 2012 m. birželio 15 d. Tai yra vienintelis konkursas per metus, kuriame dalyvauja jaunesni – 14-16 metų – moksleiviai, ir jis skirtas tik pagrindinėms mokykloms.

Šio konkurso tikslas – išrinkti vieną komandą, kuri atstovaus Lietuvai Europos Parlamento vykdomoje Euroscola programoje Strasbūre 2012 m. birželio 15 d. Renginys Strasbūre yra puiki galimybė moksleiviams pamatyti Europos Parlamentą iš arti, pasijusti europarlamentarų vietoje bei susipažinti su savo bendraamžiais iš kitų Europos Sąjungos šalių.

Kelionės į Strasbūrą ir pragyvenimo išlaidas padengia Europos Parlamentas. Šis konkursas skirtas visos Lietuvos pagrindinėms mokykloms. Konkurse negali dalyvauti praėjusių dviejų metų Euroscola konkursų pagrindinėms mokykloms laimėtojos – buvusi Vilniaus Petro Vileišio ir Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos.

Jei turi klausimų ar liko neaiškumų, kreipkis į Europos Parlamento Informacijos biurą Lietuvoje. Mokyklos darbus galima siųsti iki 2012 m. kovo 26 d. 15.00 val.

Daugiau informacijos
www.jrd.lt/bendrosios-naujienos/kartu-su-savo…

Jūsų komentaras