Kas vyksta Žiežmarių gimnazijoje?

Jau ne pirmą savaitę tik atėję į mokyklą gimnazistai nustemba. Kodėl? Ant durų vėl kabo lapas, kuris nuotaikingai skelbia „Ačiū savaitė“. Girdisi kalbos: praėjusi savaitė buvo „Labas“, dabar „Ačiū“, ką dar sugalvos? Einant koridoriumi ant sienų gali pamatyti spalvingai nurašinėtus lapus su padėkomis mokytojams, draugams, darbuotojams. Ne vienas ir ne du klausia – kodėl mūsų gimnazijoje vyksta tokie dalykai?

Ir iš tikrųjų, tokie, kad ir maži, dalykai vyksta ne veltui. Visa tai – projekto „Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“ dalis. Dalyvaujantieji projekte (tėvai, mokytojai ir gimnazistai) stengiasi gerinti mokyklos atmosferą ir sukurti kampelį, kuriame būtų ne tik malonu mokytis, bet ir kurti bei bendrauti. Pradedant nuo mažų darbų, kaip „Labas“ ar „Ačiū“ savaitė, baigiant pastangomis susigrąžinti kibinus valgykloje. Aktyvūs mokytojai, norintys savo darbą atlikti su malonumu ir jaunimas, nuo kurių priklauso mūsų visų ateitis, yra pasiruošę nuveikti daug savo ir visos gimnazijos labui. Kaip rezultatą, galime matyti „Svajonių mokyklos kampelį“ antro aukšto foje, kuriame moksleiviai aktyviai išsako savo pasiūlymus ir norus, kaip pagerinti savo mokyklą. Taip pat aktyvų dalyvavimą „Labas“ ir „Ačiū“ savaitėse. Neliko pamiršti ir pradinių klasių moksleiviai – jiems bus rodoma senoji animacija, vedama popamokinė veikla. Taigi, veiklos gimnazijoje yra, belieka tik užsiimti tuo.

Ši veikla, vykdoma mūsų gimnazijoje, yra tik įrodymas, kad moksleiviai ir mokytojai nori būti aktyvūs ir gali kažką pakeisti, kai veikia ne vieni. Kai turime palaikančius žmones ir motyvaciją – nebijome veikti ir esame įsitikinę, kad darbu ir pastangomis pasieksime tikrai daug. Tereikia tik tikėti savo jėgomis ir mums pavyks, nes žengiame teisingu keliu ir esame dar daug suplanavę. O kas bus po „Ačiū“ savaitės? Belieka tik sulaukti.

Daugiau apie projektą „Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“
http://www.esparama.lt/projektas?id=30992…

Jūsų komentaras