Filmai per visą naktį

Juokas, baimė, ašaros, šūksniai – tokia naktis laukia balandžio 28 d. ateisiančių žiūrovų į Žiežmarių kino vakarų rengiamą rekordinės trukmės kino naktį.

Specialioji kino naktis truks net dvylika valandų. Nakties metu bus parodyti šeši skirtingos trukmės įvairaus žanro filmai. Trumpiausias jų vos keturiasdešimties minučių, o ilgiausias – daugiau nei dviejų valandų.

„Kino vakarus rengiame jau metus. Per metus esame parodę dvidešimt skirtingų žanrų, šalių režisierių darbus, o ši „Kino naktis“ tarsi visų metų finalinis renginys. Nusprendėm surengti rekordinės trukmės kino naktį visiems kino fanatikams ir žmonėms neabejingiems kinui. Tikimės, kad žiūrovai liks ne tik išgąsdinti, bet ir maloniai nustebinti“, – pasakoja renginio organizatoriai.

„Gaila tik, kad negalime sutalpinti visų norinčių žiūrovų, mat Žiežmarių kultūros centras nėra pritaikytas masiniams renginiams, tad priimsim tik greičiausius (išankstinė registracija vyks Žiežmarių gimnazijoje likus savaitei iki renginio), tiek iš anksto užsiregistravusius, tiek renginio dieną anksčiausiai atėjusius. Bet kokiu atveju džiaugiamės, kad galime surengti „Kino naktį“ ir parodyti žiežmariškiams tiek daug kino“, – priduria organizatoriai.

Žiežmarių kino vakarų komanda žada, kad pertraukų tarp filmų metu žiūrovų laukia karšta arbata, o vieno, įdėmiausiai stebėjusio visus filmus, žiūrovo laukia piniginis prizas.

Išankstinė registracija
– nepilnamečiams. Balandžio 26-27 d. Žiežmarių gimnazijoje (II a. foje), ilgosios pertraukos metu.
– pilnamečiams. Nuo balandžio 26 d. internete (http://www.žiežmariai.lt/kinas).

Nesnausk, užsiregistruok iš anksto, nes vietų skaičius ribotas!

Kino naktis“ vyks balandžio 28 d. (šeštadienį) 20 val. Žiežmarių kultūros centre (Vytauto g. 13).

Renginys socialiniame tinkle „Facebook“
www.facebook.com/events/229145427192926

Tėvų sutikimo forma (PDF)
Atmintinė dalyviui (PDF)
Renginio plakatas (JPG)

Žiežmarių kino vakarų komanda

Jūsų komentaras