Lietuvos regionuose rūšiavimo kampanija

Lietuvoje iš karto po Velykų prasideda nacionalinė rūšiavimo propagavimo kampanija, kurios pagrindiniais dalyviais taps jaunimas. Lietuvos mokyklų moksleiviai apsijungs iki šiol neregėto mąsto visuomeninėje iniciatyvoje ir iki mokslo metų pabaigos savo miestuose ir miesteliuose skleis žinią – atėjo laikas permainoms, Lietuva pradeda rūšiuoti!

Balandžio 2 d. prasidėsiančiame konkurse originaliu pavadinimu „Duok žaibą! Rūšiuok“ visų Lietuvos mokyklų moksleiviai ir gimnazistai bus raginami originaliai, kūrybingai ir svarbiausiai – savarankiškai propaguoti ir skleisti rūšiavimo idėjas savo bendruomenėje – mokykloje, name, mieste.

„Šio projekto esmė – sudaryti sąlygas pačiam jaunimui rodyti iniciatyvą ir savarankiškai raginti savo kaimynus, draugus ir pažįstamus pagaliau pradėti rūšiuoti.

Šiandieninė situacija rodo, kad vyresnės kartos žmonės ir toliau rūšiuoja itin vangiai, vyresnių žmonių sąmonėje dar daug įsišaknijusių stereotipų, todėl jaunimas – Lietuvos ateitis – yra tie žmonės, kurie gali ir nori padaryti savotišką revoliuciją Lietuvoje.

Viliamės, kad šio konkurso eigoje mes drąsiai galėsime ištarti – Lietuva pagaliau pradeda rūšiuoti!“ – sako konkursą iniciavusio VšĮ „Žaliasis taškas“ marketingo vadovė Elzė Rudienė.

Daugiau informacijos
www.duokzaiba.lt

Jūsų komentaras