halloween_moliugas
helovinas_mokykloje_01
helovinas_mokykloje_02
helovinas_mokykloje_03

Mistiškas šių metų vakaras Žiežmarių gimnazijoje

Ko gero visi sutiktų, jog baisiausia, mistiškiausia ir vaiduokliškiausia rudens šventė yra Helovynas. Nors ši šventė nėra visiems lietuviams priimtina, bet dauguma gimnazijų bei mokyklų ją švenčia.

Mūsų, Žiežmarių gimnazijos, mokiniai Helovyno šventę taip pat paminėjo. Ši šventė vyko paskutinį spalio penktadienį, prieš atostogas. Visų klasių mokiniai turėjo sukurti vaidinimą, šokį arba filmuką, remiantis filmu „Adamsų šeimynėlė“.

Smagu pastebėti, kad beveik visos klasės entuziastingai, atsakingai ruošėsi šiai šventei. Ir penktokai, ir šeštokai, septintokai, aštuntokai, ir vyresnės – gimnazinės – klasės parodė puikiai paruoštus namų darbus: nuo vaidinimo, šokio iki sukurtų filmų. Komisijai išties buvo nelengva nuspręsti, kas pasirodė geriausiai, kas verti prizinių vietų. Vis dėlto tai turėjo būti paskelbta, todėl komisija nusprendė, kad įdomiausiai pasirodė 8b klasės mokiniai ir IIga klasės gimnazistai. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais bei siurprizais.

Ši šventė kiekvienam paliko labai gerą įspūdį ir tikėkimės, kad ji bus taip pat laukiama ir kitais metais bei prikvies dar daugiau dalyvių.

Vita Adamonytė, Ernesta Muškietaitė
Žiežmarių gimnazijos 8b klasės mokinės

Jūsų komentaras