Moksleiviai kviečiami dalyvauti kūrybiniame konkurse

Seimo narys Petras Auštrevičius ir Mykolo Romerio universiteto Karjeros planavimo bei Lyderystės akademijos skelbia moksleivių kūrybinį konkursą „Kraštietis, kurį žinau, ir kuriuo didžiuojuosi“.

Konkursu siekiama paskatinti moksleivius pasidomėti iš jų krašto kilusiais didžiais žmonėmis, savo darbais, pasiekimais bei gabumais garsiais pasaulyje, bet iki šiol mažai žinomais ar pamirštais Lietuvoje. Juk yra nemažai iš mūsų krašto kilusių asmenybių, kuriomis galima drąsiai didžiuotis, apie kurias pridera žinoti, ir kurių vardą reikėtų garsinti, o atminimą įamžinti. Būtent tokie ir yra šio konkurso tikslai, kuriuos siūloma savitai realizuoti rašinio, filmuotos medžiagos, audio ar kita pasirinkta forma.

  • Konkurse kviečiami dalyvauti 9-11 (1-3 gimnazijos) klasių moksleiviai. Kūrinys turi būti individualus arba kolektyvinis darbas. Moksleivių komandos skaičius neturėtų viršyti 7. Kūrybinius darbus reikia pristatyti iki kovo 15 d. adresu Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, LT-8303 Vilnius.
  • Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti vertingais paskatinamaisiais prizais ir jų darbai bus pristatyti 2012 m. balandžio mėn. MRU Lyderystės akademijos baigiamuosiuose 2011/2012 m. m. užsiėmimuose.

  • Konkurso taisykles ir daugiau informacijos rasite šiame priede.

    Jūsų komentaras