Mokykla – tai gyvenimas, o gyvenimas – tai cirkas

Ar kada nors esate palyginę mokyklos gyvenimą su cirku? Tikriausiai sutiksite, kad panašumų daugiau nei skirtumų. Mokykloje ir šypsenos, ir juokas pro ašaras, ir paradoksalios gyvenimo situacijos, visai kaip cirke. Būtent tai Žiežmarių gimnazijoje Mokytojų dieną pavertė pilna šypsenų palapine.

Mūsų pedagogai vos tik įžengę į mokyklą–cirką, buvo pasveikinti linksmuolių klounų, žavių gimnasčių ir kitų cirko personažų. Čia mokytojai galėjo įsisukti į spalvingą ir šmaikštų įvykių sūkurį. Vyresnieji mokiniai pavadavo mokytojus ir gavo progą susipažinti su pedagogo specialybe, o pastarieji tuo tarpu jau gužėjo į cirko areną – aktų salę. Čia būriavosi III gimnazinių klasių moksleiviai, kurie dainomis ir šokiais stebino mokytojus. Buvo paskelbti ir du geriausi metų mokytojai. Jais tapo technologijų ir dizaino mokytoja Rita Dzedulionienė bei kūno kultūros mokytojas Almiras Kavaliauskas.

Juk tokia ta mokykla ir jos gyvenimas – tik spėk gaudytis tarp rudenio spalvų, juokingo gyvenimo ritmo, skubėjimo tuo pačiu keliu, į tą pačią cirko areną.

Indrė Lenkaitytė,
Žiežmarių gimnazijos III ga klasės mokinė

Jūsų komentaras