Nacionalinis diktantas

Visi, kam brangi lietuvių kalba, vėl turės puikią progą pasitikrinti savo žinias tradiciniame Nacionalinio diktanto konkurse. Savaitraščio „Atgimimas“ rengiamas Nacionalinis diktantas vyks dviem etapais. Pirmasis, vasario 23 dieną, vyks visose savivaldybėse ir Lietuvos ambasadose užsienyje. Diktantas bus transliuojamas per nacionalinį radiją, o jo finalas po mėnesio bus rengiamas Vilniuje. Finalinio etapo dalyvius atrinks komisija.

Kaišiadorių rajone pirmasis etapas vyks vasario 23 d. (šeštadienį) 11 val. Kaišiadorių švietimo ir kultūros paslaugų centre, Kaišiadorių Algirdo Brazausko, Kruonio, Žiežmarių, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijose, Pravieniškių bibliotekoje. Eikite ten, kur arčiausia, patogiausia, galite rašyti su savo vaikais mokyklose – juk tekstas visiems bus tas pats. Popieriaus ir vokus gausite. Pasirinkite iš anksto slapyvardį – jo tikriausiai prireiks ir gero rašiklio nepamirškite. Juodraštį pasiimsite ir klaidas galėsite patys pamatyti, nes po kelių dienų tekstas bus paskelbtas viešojoje erdvėje. Kaip ir anksčiau, konkurse negalės dalyvauti lituanistai. Moksleiviai varžysis atskiroje konkurso grupėje.

Būtų gerai, kad iš anksto registruotumėtės, nes juk reikia žinoti, ar visi sutilps, kiek popieriaus reikės. Registruokitės tel. 20 492, 60 923, 60 922 arba rašykite el. paštu danute.grigoniene@kaisiadorys.lt, dzeventlauskiene@gmail.com.

Informacijos šaltinis
www.kaisiadorys.lt

Jūsų komentaras