Padėka saugiausiai klasei

2013 m. gegužės 21 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Andrius Bubulis buvo nuvykęs į Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnaziją į susitikimą su 9A klasės moksleiviais.

Susitikimo metu Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas 9A klasės mokiniams įteikė Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininko padėką bei smulkias atsiminimo dovanėles už dalyvavimą Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų saugaus eismo konkurse „Saugiausia klasė 2012“. Taip pat Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininko padėka buvo įteikta Žiežmarių gimnazijos mokytojai Aldonai Steponavičienei už pagalbą 9A klasės mokiniams ruošiantis konkursui „Saugiausia klasė 2012“.

Po iškilmingos padėkų įteikimo ceremonijos Žiežmarių gimnazijos 9A klasės mokiniams buvo primintos Kelių eismo taisyklės, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatos. Susitikimo metu devintokams buvo rodomi prevencinio pobūdžio filmai apie saugų transporto priemonių eismą, vairuotojų ir keleivių pareigas, važiavimo greitį, saugos diržų naudojimo ypatumus.

Informacijos šaltinis
www.kaisiadorys.lt

Jūsų komentaras