Pareigūnai susitiko su darželio auklėtiniais

Minint saugaus eismo mėnesį, 2013 m. balandžio 26 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės vyr. specialistas Andrius Bubulis ir Prevencijos poskyrio tyrėjas Giedrius Jusas lankėsi Žiežmarių lopšelyje–darželyje „Varpelis“, kuriame vyko susitikimas su šio darželio „Nykštukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Varpukų“ grupių vaikais.

Susitikimo metu vaikučiai buvo supažindinti kaip reikia saugiai elgtis važinėjant dviračiais, kaip segėti atšvaitus. Susirinkusiems vaikams buvo pasakojama apie jų ūgiui ir svoriui pritaikytas ir privalomas naudoti automobilines kėdutes. Taip pat buvo aptarta kur su draugais saugiausia žaisti kiemo žaidimus, kokio amžiaus vaikai gali važinėti su dviračiais gatvėje ir kitų vaikams naudingų patarimų bei pamokymų susijusių su savisauga. Susitikimo metu buvo parodyta keletas animacinių filmukų su Policijos bičiulio Amsio patarimais bei su vaikais diskutuota apie filmukuose matytas situacijas.

Su jaunaisiais eismo dalyviais buvo sutarta, jog sekančio susitikimo metu pas juos darželyje lankysis Policijos bičiulis Amsis, kuris susirinkusiems į susitikimą vaikučiams atveš dovanėlių.

Informacijos šaltinis
www.kaisiadorietis.lt

Jūsų komentaras