„Parsinešk Kalėdas į savo namus“

Visų laukiamoms metų pabaigos šventėms beldžiantis į duris Aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija ir visos šalies miškų urėdijos rengia akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu planuoja išdalinti žmonėms daugiau nei šimtą tūkstančių eglių šakų.

Jau trečius metus iš eilės miškininkai dovanos Lietuvos gyventojams kalėdines eglių šakas. Šiemet akcija vyks gruodžio 21 dieną nuo 14 val. visoje Lietuvoje, didžiųjų miestų ir miestelių centrinėse aikštėse, prie papuoštų miestų eglių. Šios akcijos tikslas ne tik atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į tai, kad prieš šventes eglučių jaunuolynai tampa visų „taikiniu“, o tai skatina miškų niokojimą siekiant pasipelnyti būtent šiuo laikotarpiu, bet ir noras pasirūpinti, kad visi žmonės namuose turėtų gyvą miško dalelę – eglės šaką.

Eglučių šakų dovanojimo akcija – daugiatikslė. Ji prisideda prie gamtosaugos, ugdo bendrapilietiškumą, kūrybinius sugebėjimus, ypač jaunimo ir vaikų tarpe. Miškininkai nori atkreipti dėmesį į tai, kad namus galima originaliai papuošti ir eglės šaka, kuri tikrai suteiks tiek pat džiaugsmo.

Kaišiadorių miškų urėdija eglės šakas dalins nemokamai 2011 m. gruodžio 21 d. 14 val. Kaišiadorių mieste prie savivaldybės pastato.

Informacijos šaltinis
www.gmu.lt

Jūsų komentaras