Pirmoji rajone „Inkilų alėja“

Įprasta, kad jau kovo mėnesio pabaigoje iš Pietų sugrįžusiems paukščiams Lietuvoje keliami inkilai (balandžio 1-ąją minima Pasaulinė paukščių diena). Tačiau inkilai gali turėti ne tik praktinę paskirtį. Inkilai taip pat gali būti ir dekoratyviniai kūriniai, puošiantys vietovę ir rodantys žmonių kūrybingumą. Jie gali būti įvairių formų, drožinėti ar spalvinti.

Meno kolektyvai, būreliai, kultūros centrai, bibliotekos, bendruomenės, įstaigos, organizacijos, mokyklos, darželiai, amatininkai, visi kiti rajono gyventojai kviečiami dalyvauti ir prisidėti prie „Inkilų alėjos“ kūrimo. Alėja bus kuriama pėsčiųjų take, pamiškėje, einant nuo Paukštininkų gatvės link ligoninės. Į „Inkilų alėjos“ atidarymą reikia atsinešti patį gražiausią savo inkilą, kurį įkelti padės Kaišiadorių miškų urėdijos darbuotojai. Renginio metu bus išrinkti originaliausi inkilai ir apdovanoti jų autoriai.

Visi laukiami 2012 m. kovo 30 d. (penktadienį), 15 val. Kaišiadoryse, prie Girelės miško, už V.Giržado progimnazijos, kur sueina keliukai, vedantys į Girelės miško estradą ir futbolo stadioną.

Renginio organizatoriai – Kaišiadorių muziejus, Kaišiadorių miškų urėdija ir Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras.
Olijardas Lukoševičius (Kaišiadorių muziejus), tel.: 51192,
el. p.: o.lukosevicius@gmail.com
Giedrė Streikauskaitė (Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras), tel.: 60466,
el. p.: kaisiadorys@gmail.com

Jūsų komentaras