Specialybių mugė moksleiviams

Antrus metus „Specialybių mugę“ šalies moksleiviams rengia aukštojo mokslo srityje dirbanti ne pelno siekianti organizacija „Fox universitetai“ (nuo 2011 metų tarptautinės asociacijos „Dream Foundation“ atstovai Lietuvoje).

Šiame projekte dalyvauja ir Lietuvos darbo biržos jaunimo darbo centrų specialistai, kurie seminaruose pristatys paklausiausias specialybes Lietuvoje, situaciją darbo rinkoje, kalbės profesijos pasirinkimo klausimais, kaip išvengti klaidų renkantis profesiją, pateiks darbdavių keliamus reikalavimus, duos vertingų patarimų ir kt.

„Specialybių mugė“ siekia būsimus studentus supažindinti su dabartine aukštojo mokslo sistema, Lietuvos ir užsienio universitetų teikiamomis galimybėmis, populiariausiomis ir perspektyviausiomis specialybėmis bei studijų programomis.

Projekto renginiai skirti 10-12 klasių moksleiviams, jų tėveliams bei mokytojams

Seminaruose įvairių sričių specialistai dalinsis patirtimi: pasakos apie savo darbo dieną, reikalingas žinias, įgūdžius ir charakterio savybes, profesijos privalumus ir trūkumus, karjeros perspektyvas. Į renginį taip pat atvyks Lietuvoje ir užsienyje besimokantys studentai, todėl moksleiviai turės galimybę daugiau sužinoti apie universitetus, paskaitas, dėstytojus ir studentavimo ypatumus.

Renginių metu veiks „Galimybių kavinė“: moksleiviai rinksis į dešimties populiariausių specialybių ratelius, kuriuose bendraus su studentais ir tam tikros srities specialistais.

Registruotis
www.fox.lt/registracija/specialybių-mugė

Daugiau informacijos
www.fox.lt
www.facebook.com/foxuniversitetai

Jūsų komentaras