Rimgaudo Budrio nuotr.
Rimgaudo Budrio nuotr.
Rimgaudo Budrio nuotr.
Rimgaudo Budrio nuotr.

Masiškiausia sportuojančių žmonių šventė „Sportas visiems 2013”

Gegužės 31 d. – birželio 2 d. Palangoje praūžė masiškiausia Lietuvoje sporto šventė – „Sportas visiems 2013”. Jubiliejinį, 20-ąjį kartą, vykęs renginys į pajūrio kurortą subūrė daugiau kaip 9 tūkst. sporto mėgėjų.

Festivalio dalyviai, lydimi Palangos orkestro, šiemet švenčiančio 60 metų jubiliejų, J.Basanavičiaus gatve žygiavo su vėliavomis, žaidynių atributika prie jūros – į Jūratės ir Kastyčio skverą, kur vyko iškilmingas jubiliejinio renginio „Sportas visiems“ atidarymas.

Dieną pradėję jogos pratimais ir mankšta, sporto entuziastai iš visos Lietuvos išsiskirstė į atskiras Palangos arenas. Paplūdimyje vyko tinklinio, regbio, lėkščiasvydžio, rankinio, kvadrato, palestros bėgimo, baliontinklio, virvės traukimo, 1, 2 ir 10 km bėgimo pajūriu varžybos, Basanavičiaus gatvėje – 3×3 krepšinio, smiginio, rankų lenkimo, baudų mėtymo, petankės, šaudymo pniaumatiniu šaudymu, slalomo su kamuoliu, šiaurietiško ėjimo, dviračių vairavimo rungtys, Palangos miesto stadione – futbolo ir svarmens mėtymo varžybos, vasaros estradoje – gimnastiada, „Jurgučio” pagrindinėje mokykloje – futbolo 5×5 turnyras, sporto salėse – tinklinio ir krepšinio turnyrai.

Visur kartu vaikščiojo aštuonios Kaišiadorių Žiežmarių gimnazijos trečiokės, kurioms gimnazija patikėjo atstovauti festivalyje. Merginos dalyvavo smiginio, virvės traukimo, laipiojimo uolomis ir pasagos mėtymo varžybose, o vaikinai, kurių komandoje buvo devyni, dar žaidė ir krepšinį.

Vieniems Žiežmariečiams tai buvo pirmasis festivalis, o Emai Kelminskaitei – ketvirtasis. Į Palangą Žiežmariečius atlydėjo kūno kultūros mokytojas ir klasės auklėtojas Rimantas Levulis.

„Festivalis mums labai patiko, ypač renginiai prie jūros. Dalyvaudamos varžybose, gavome daug adrenalino, teigiamų emocijų. Mums svarbiausia buvo ne nugalėti, o dalyvauti, gražiai praleisti laisvalaikį. Susipažinome su Palanga, kiek tiktai buvo įmanoma, ją apvaikščiojome, grožėjomės jūra“, – kalbėjo Audronė Randamanskaitė. Jos klasės draugės Aistė Ambrizaitė ir Žydrūnė Parangovskaja pridūrė, jog jos dabar kasmet stengsis atvažiuoti į „Sportas visiems“ festivalį.

Informacijos šaltinis
www.sportasvisiems.lt

Jūsų komentaras