Sukurk mokslinį eksperimentą ir dalyvauk konkurse

Jei tau 14-18 metų, prisijunk prie konkurso, organizuojamo „Space Adventure“ bei NASA organizacijų. Viskas, ką turi padaryti – sukurti mokslinį eksperimentą, kuris gali būti atliktas kosmoso erdvėje apie biologiją ar fizikos mokslus, nufilmuoti jį (filmukas turi būti ne ilgesnis nei 2 minutės) ir įkelti į šio konkurso kanalą, Youtube svetainėje.

Dalyvių paraiškoje turi būti iškeltas eksperimento klausimas, hipotezė, aprašyti metodai, kuriuos naudojant buvo įvykdytas eksperimentas ir aprašyti eksperimento rezultatai. Dalyviai gali paskelbti 1-3 eksperimentus, kurie buvo atlikti vieno ar 3 jaunųjų mokslininkų.

Šeši regioniniai nugalėtojai laimės kelionę į Vašingtoną, kur išbandys nesvarumo būklės skrydį. O po vieną dalyvį iš 14-16 ir 17-18 amžiaus grupių pamatys savo eksperimento atlikimą Tarptautinėje kosmoso stotyje tiesiogiai per Youtube svetainėje vykdomą transliaciją.

Visi laimėtojai taip pat galės pasirinkti arba kelionę į Tokijo miestą Japonijoje ir pamatyti kosmoso erdvėlaivio pakilimą, arba kelionę į Rusijoje vykstančią astronautų pasirengimo stovyklą.

Įvykdyti savo eksperimentą ir įkelti jį Youtube laboratoriją turi iki 2011 m. gruodžio 14 d.

Daugiau informacijos
www.youtube.com/spacelab

Jūsų komentaras