Vaistažolių arbatinė

Vasarai atėjus, ištuštėja mokyklos, nedirba vaikų darželiai, gal todėl bibliotekose labiau šurmuliuoja vaikai. Žiežmarių bibliotekoje liepos 5-oji buvo kiek kitokia nei visos kitos.

Čia 15 val. atsidarė vaistažolių „Arbatinė“. Vaikai visą savaitę domėjosi vaistažolėmis, jų rinkimu, panaudojimu. O penktadienį atėję į biblioteką nustebo, radę naujai atidarytą vaistažolių arbatinę.

Prieš ragaujant arbatas, vaikams teko atsakyti į viktorinos klausimus, savanorė Indrė Stelmokaitė vaikus supažindino su vaistažolių rinkimo, paruošimo ir saugojimo savybėmis. Teisingai atsakę į viktorinos klausimus (buvo galima naudotis internetu ir bibliotekoje surengta literatūros paroda) vaikai gavo prizų, o susiėjimą baigė ragaudami vaistažolių arbatas.

Vaikai galėjo rinktis iš Arbatinės meniu: kmynų, čiobrelių, mėtų ir liepžiedžių arbatos. O kaina buvo prieinama visiems – vaikų šypsenos.

Tikimės, kad vaikai namo parsineš ne tik ragautos arbatos skonį, bet ir žinių, kad atėjus šaltiems žiemos vakarams ir užklupus negalavimams, galės naudoti ne vien vaistus, bet ir pačių rinktas vaistažoles.

Informacijos šaltinis
www.kaisiadorietis.lt

Jūsų komentaras