Vykdomos prevencinės priemonės eismo saugumui užtikrinti

Siekdami užtikrinti saugų eismą bei išaiškinti vairuotojų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus policijos pareigūnai nuolatos organizuoja policines prevencines priemones.

Rugsėjo 17-23 dienomis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdys prevencines priemones, kurių metu bus aktyviai kontroliuojami asmenys, pavojingai ir chuliganiškai vairuojantys transporto priemones.

Šiomis prevencinėmis priemonėmis vairuotojai skatinami vairuoti kultūringiau, taip pat siekiama sumažinti pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus ir dėl to įvykstančius eismo įvykius.

Praėjusią savaitę, rugsėjo 10-16 dienomis, policijos pareigūnai vykdė transporto priemonių vairuotojų ir keleivių saugos diržų ir specialių sėdynių naudojimo kontrolę. Per savaitę Kauno apskrityje nustatyti 62 asmenys, kurie nesilaikė saugos diržų ir specialių sėdynių naudojimo tvarkos.

Dvi savaites, rugsėjo 3-16 dienomis, ypatingas dėmesys buvo skiriamas pėsčiųjų, dviračių vairuotojų, vadeliotojų kontrolei kelyje. Iš viso Kauno apskrityje buvo nustatyta 134 pėsčiųjų padaryti Kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš jų 127 atvejai, kai pėstieji ėjo važiuojamąja kelio dalimi ten, kur draudžiama. Taip pat nustatyti ir 9 atvejai, kai dviračių vairuotojai nevykdė Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Vienas dviratininkas dviratį vairavo būdamas neblaivus.

Policija prašo vairuotojų laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems ir linki vairuotojams saugaus kelio!

Informacijos šaltinis
Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdyba
www.kaunas.policija.lt

Jūsų komentaras

Sign Up
close-link