Žiežmarių gimnazijos talentai

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet buvo organizuojamas Žiežmarių gimnazijos talentų konkursas. Talentų konkurso rengimu rūpinomės mes, 8c klasės mokiniai. Iš pradžių galvojome, kad nesusirinks norintieji dalyvauti, nes užsirašiusių mokinių buvo labai mažai. Tačiau kasdien klausinėjome mokinių, raginome ir skatinome, tad galiausiai norinčių atsirado gana nemažai. Prasidėjus konkursui paaiškėjo, jog talentingiausi – mūsų penktokai ir šeštokai. Dainuodami, šokdami, grodami jie parodė tai, ką gali geriausiai.

Kaip ir kiekviename renginyje, pasirodymus stebėjo ir vertino komisija. Šiais metais komisijoje buvo muzikos mokytoja Renata Balčiūnienė, šokių mokytoja Birutė Zubkovienė, mokyklos prezidentė Agnė Muškietaitė, Indrė Lenkaitytė ir komisijos pirmininkė – mokyklos pavaduotoja Lina Lukoševičienė.

Norėtume padėkoti 5a klasės mokiniams (Gabijai Šulskytei ir Ernestui Klimui, Astai Malinauskaitei, Dovydui Šakaliui, Tomui Linkui, Martynai Urbonavičiūtei), 5b klasės mergaitėms (Nidai Dubosaitei, Monikai Parniauskaitei, Rugilei Kaminskaitei ir Auksei Parangovskajai), 6a klasės atstovams (Aivarui Gaižauskui, Klemensui Vaitkevičiui, Austėjai Gervickaitei ir Monikai Maciulevičiūtei) už nuostabius pasirodymus! Labai džiaugiamės, kad mūsų gimnazijoje mokosi tokie šaunūs ir talentingi mokiniai.

Nuoširdžiai sveikiname Žiežmarių gimnazijos talentų jaunuosius nugalėtojus:
– Tomą Linkų, užėmusį I-ąją vietą, gražiai pianinu grojusį linksmą kūrinį;
– Martyną Urbonavičiūtę, kuri šoko pasakiškai gražų šokį ir taip pat užėmė I-ąją
vietą;
– Austėją Gervickaitę ir Moniką Maciulevičiūtę, užėmusias II-ąją vietą;
– Dovydą Šakalį, už labai retą talentą – grojimą dantimis. Jam teko III-ioji vieta.

Ugnė Vaičekauskaitė,
Žiežmarių gimnazijos 8c klasės mokinė

Jūsų komentaras