Žiežmarių skautų vasaros įspūdžiai

Du vasaros mėnesiai buvo dosnūs Žiežmarių skautams renginiais. Jau birželio 7-9 dienomis dvidešimt du Skirgailos draugovės skautai, lydimi sesės Aušros ir brolio Tado, dalyvavo Panemunėje vykusioje Kauno Pilies tunto organizuojamoje stovykloje „Vasaros spalvos“. Ji buvo skirta Jaunesniesiems skautams – Vilkams. Skautukai žaidė, dainavo, virė ant laužo košę, mokėsi skautiškų gudrybių, darė geruosius darbelius. Džiaugiamės, kad mūsų draugovė pasipildė 9 Vilkais ir 3 skautais.

Birželio 17-20 dienomis skautai prisijungė prie Žiežmarių gimnazijos mokytojo Almiro Kavaliausko projekto „Keliauk, pažink, nenurimk“. Per dvi dienas pėsčiomis pasiekėme Aukštadvarį. Vėliau dvi dienas baidarėmis plaukėme Verknės upe. Patyrę neišdildomų įspūdžių pasiekėme Stakliškes.

Dvylika skautų liepos 6-14 dienomis Žiežmarių skautai dalyvavo Telšiuose vykusioje Jubiliejinėje stovykloje „Gėrio pėdomis“. Gyvenome kartu su Pilies tunto „Žemynos“ ir „Ąžuolyno“ draugovėmis, tad net 47 skautai valgė iš vieno puodo ir grįžę iš programų dalijosi įspūdžiais. Daugiau apie vykusią stovyklą skaitykite www.js2013.lt

Dėkojame Kaišiadorių savivaldybės merui R.Urmilevičiui, kurio dėka turėjome galimybę nuvykti ir parvykti iš stovyklos nemokamai.

Sesė Aušra Kavaliauskienė, draugininkė

Jūsų komentaras