Žiežmariuose siautė automobilių vagys

Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariate gauta informacija apie tai, kad pilietei O.D., gyvenančiai Sodų gatvėje, Žiežmariuose, priklausančiame automobilyje „VW Golf“ išdaužtas lango stiklas.

Atliekant tyrimą nustatyta, kad norėdami pavogti minėtą automobilį, stiklą išdaužė trisdešimt ketverių metų M.M. ir dvidešimtmetis A.N. Abu vyrai žiežmariečiai.

Tą pačią dieną apie 19 val. gautas dvidešimt ketverių metų piliečio A.V. iš Burbiškio kaimo pranešimas, kad priėjęs prie jam priklausančio automobilio „VW Golf“, stovėjusio Vytauto gatvėje Žiežmariuose, pastebėjo, kad yra išdaužtas priekinis vairuotojo pusės durų stiklas, įskeltas priekinis stiklas, sugadinti automobilio užvedimo spynos laidai. Paaiškėjo, kad ir šį automobilį pavogti bandė jau minėti įtariamieji.

Galiausiai kitą dieną įtariamieji M.M. ir A.N. apie vidurnaktį iš Melioratorių gatvės Žiežmariuose pavogė automobilį „VW Golf“, priklausantį penkiasdešimt šešerių piliečiui P.Ž. Automobilis buvo rastas kelyje Bačkonys–Žiežmariai, apgadintas po eismo įvykio.

Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato informacija

Jūsų komentaras